دوره های آموزشی

IELTS

IELTS
18
اکتبر, 2018
1,500,000 تومان

توضیحات دوره

آزمون های بین المللی IELTS (International Language Testing System )مقیاسی استاندارد برای ارزیابی سطح دانشی زبانی زبان آموزان در کل دنیا می باشد که تقریبا 90%دانشگاه های مطرح دنیا این آزمون را به رسمیت می شناسند . دوره های آمادگی این آزمون به صورت تمام وقت و پاره وقت و به صورت مهارت های شنیداری ،خوانداری ، نوشتاری گفتاری بر اساس نمره مورد نظر زبان آموزان برگزار می شود .

آزمون IELTSچیست ؟

امتحانIELTS شامل چهار مهارت می باشد :نوشتاری ،خوانداری ،گفتاری و شنیداری که همه این مهارت ها در دوره بصورت کارگاهی آموزش داده خواهد شد .نمره این آزمون از 0 (عدم شرکت در آزمون ) تا 9(حرفه ای ) به صورت زیر میباشد .

نمره قبولی برای دانشگاههای متفاوت ،متغیر است ولی عموما نمره قابل قبول برای دوره کارشناسی (حداقل ) 5/5 و برای دوره های کارشناسی ارشد و دکترا 5/6تا 7 می باشد . از آن جایی که ای آزمون ،آزمونی بین المللی است این آزمون از چهار بخش عمده زیر تشکیل شده است .

 

 • Reading
  (خوانداری )
  3 texts
  40 Questions
  60 minutes
 • Listening
  (شنیداری)
  4 sections
  40 Questions
  30 minutes
 • Writing
  (نوشتاری )
  2 Tasks
  60 minutes
 • Speaking
  (گفتاری )
  3 Parts
  11-14 minutes

در دوره های آمادگی آزمون IELTSبه صورتی طراحی برنامه ریزی شده اند که زبان آموزان را به نمره دلخواه خود برسانند دوره ها به صورت کلاسهای 5 تا 6 نفره با تمرکز در چهار مهارت و سوال های رایج آزمون و براساس برنامه پیشنهادی زبان آموزان برگزار می شود.

محتوای دوره

زمان: 35 هفته

برنامه درسی خالی است

امتیاز ها

0.0

0 امتیاز

5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%